SERVIS

SERVIS

Servis

Tapflo není pouze prodejcem čerpadel, ale také poskytovatelem systémů a řešení. Aby bylo námi vyrobené a dodané zařízení tím správným a spolehlivých řešením, nestačí zboží pouze dodat na místo určení. Tapflo si uvědomuje důležitost dalších kroků, které musí následovat hned po dodávce a před samotným spuštěním agregátu.

Servisní centra jsou v Praze, Táboře, Stráži pod Ralskem, Brně, Hranicích na Moravě, Hlohovci, Vranově nad Toplou a Humenném. Jsou vybavené stroji pro montáž, obrábění a povrchové úpravy produktů. Naše nabídka servisu je rozsáhlá a programy se tvoří individuálně podle konkrétních požadavků zákazníka.

Pomůžeme Vám nejen s uvedením čerpadla, nebo systému do provozu, ale také poskytneme pomoc při optimalizaci procesu a zaškolíme Váš personál. S každým čerpadlem nabízíme záruční i pozáruční servis a preventivní kontroly, které minimalizují Vaše ztráty. Obraťte se na nás.

Standardy a Certifikáty

Výrobní proces v závodech Tapflo je certifikován dle norem ISO 9001:2000.

Všechny pumpy jsou nositely CE-označení.

Některá z čerpadel vyhovujú požadavkům pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu EC ATEX.

Řada čerpadel pro aseptické aplikace vyhovuje i nepřísnějším hygienickým předpisům, dle EHEDG.    

003
001
1
 

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 28 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 30 zemích.

formularz-kontaktowy