SERVIS

Servis

Tapflo není pouze prodejcem čerpadel, ale také poskytovatelem systémů a řešení. Aby bylo námi vyrobené a dodané zařízení tím správným a spolehlivých řešením, nestačí zboží pouze dodat na místo určení. Tapflo si uvědomuje důležitost dalších kroků, které musí následovat hned po dodávce a před samotným spuštěním agregátu.

Servisní centra jsou v Praze, Táboře, Stráži pod Ralskem, Brně, Hranicích na Moravě, Hlohovci, Vranově nad Toplou a Humenném. Jsou vybavené stroji pro montáž, obrábění a povrchové úpravy produktů. Naše nabídka servisu je rozsáhlá a programy se tvoří individuálně podle konkrétních požadavků zákazníka.

Pomůžeme Vám nejen s uvedením čerpadla, nebo systému do provozu, ale také poskytneme pomoc při optimalizaci procesu a zaškolíme Váš personál. S každým čerpadlem nabízíme záruční i pozáruční servis a preventivní kontroly, které minimalizují Vaše ztráty. Obraťte se na nás.

Standardy a Certifikáty

Výrobní proces v závodech Tapflo je certifikován dle norem ISO 9001:2000.

Všechny pumpy jsou nositely CE-označení.

Některá z čerpadel vyhovujú požadavkům pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu EC ATEX.

Řada čerpadel pro aseptické aplikace vyhovuje i nepřísnějším hygienickým předpisům, dle EHEDG.    

003
001
1
 

About Tapflo. Tapflo Group is an independent, family owned, European manufacturer and global supplier of Air operated diaphragm pumps, centrifugal pumps and other industrial process equipment. Tapflo is represented by own sales offices in 28 countries and by independent distributors in more than 30 countries.

formularz-kontaktowy