APV

Společnost APV byla založena dr. Richardem Seligmanem v roce 1910 jako Aluminium Plant & Vessel Company Limited, odborná výrobní firma dodávající svařované nádoby do oboru pivovarnictví a zpracování zeleniny. Během let společnost rostla prostřednictvím mnoha akvizic a rozšířila se z celkového počtu sedmi zaměstnanců do mezinárodního technického podniku s více než 2 750 zaměstnanci.

Pečlivě naplánovaný růst během let přinesl nové technologické závody a automatizační technologie pro odvětví mlékárenství, potravinářství, pivovarnictví výroby nápojů, farmaceutický průmysl a odvětví zdravotní péče. Prostřednictvím akvizic mohla společnost APV využívat a rozvíjet znalosti a zkušenosti takových společností, jako je Gaulina and Rannie, což jsou specialisté v homogenizačních technologiích.

APV byla sama v červnu 1997 převzata společností Siebe plc. Byla založena v Londýně roku 1819 Augustem Siebem, imigrantem a bývalým důstojníkem rakouského dělostřelectva ; společnost Siebe se pomocí organického růstu a akvizic stala z jednou z největších diverzifikovaných technických společností ve Velké Británii.

V únoru 1999 se Siebe spojila s BTR plc, což byla také významná mezinárodní průmyslová výrobní a technická společnost, a vytvořili společně Invensys plc, celosvětovou jedničku v odvětví automatizace a řízení.

APV byla dle 31. prosince 2007 zakoupena společností SPX Corporation. Společnost SPX Corporation patří na seznam 500 mezioborových největších společností světa magazínu Fortune a poskytuje svým zákazníkům vysoce specializovaná inženýrská řešení, která zvládají kritické podnikové problémy.

Značka APV je součástí SPX FLOW Inc. SPX FLOW navrhuje, vyrábí a uvádí na trh inženýrská řešení a výrobky používané ke zpracovávání, míchání, dávkování a přepravu kapalin, jakož i pro filtrování a dehydratování vzduchu a plynů. Společnost SPX FLOW je uznávána pro své známé značky a schopnosti v oblasti dodávky systémů na klíč, působí na celém světě a obsluhuje tak trhy v odvětví výroby potravin a nápojů, napájení a energií, jakož i průmyslových technologií.

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 28 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 30 zemích.

formularz-kontaktowy