GemmeCotti

O společnosti GemmeCotti

Společnost GemmeCotti vyrábí chemická čerpadla na kyseliny a nebezpečné látky od roku 1992, kdy její zakladatelé, Enrico Gemme a Marino Cotti, založili svou vlastní společnost poté, co získali značné zkušenosti v navrhování a výrobě čerpadel.

Společnost se vyznačuje vysokou kvalitou svých čerpadel, což je zaručeno použitím materiálů italského původu a neustálou péčí o kvalifikované a vždy odborně způsobilé zaměstnance, kteří věnují zvláštní pozornost potřebám zákazníků a nabízí podporu během celého procesu nákupu.

Náš široký sortiment výrobků zahrnuje odstředivá čerpadla s magnetickým pohonem, turbínová čerpadla s magnetickým pohonem, lamelová čerpadla, vertikální čerpadla, čerpadla s mechanickou ucpávkou a vakuová čerpadla, vyráběná z termoplastických (PP nebo PVDF) nebo kovových (AISI 316, titan, Hastelloy) materiálů. Veškerá čerpadla GemmeCotti jsou v souladu se směrnicí č. 2006/42/ES o strojním zařízení.

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 28 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 30 zemích.

formularz-kontaktowy