Nova Rotors

O společnosti Nova Rotors

Společnost Nova Rotors byla založena v roce 1990. Nyní jde o společnost nastavující ve své zemi laťku ve výrobě a prodeji objemových kavitačních čerpadel a čerpadel se šikmým kotoučem.

Naše čerpadla jsou distribuována po celém světě a používají se mnoha odvětvích. Od čističek odpadních vod (obecních i průmyslových), odvětví ropy a plynu, vinařství, potravinářství a mlékárenství, až po farmaceutický průmysl. Splňují i ty nejrozmanitější požadavky a aplikační nároky.

Společnost Nova Rotors se nachází v jedné z nejprůmyslovějších oblastí v Evropě a nedávno dokončila výstavbu nového závodu vybaveného zařízením pro výrobu a zkoušení jejích čerpadel pomocí nejpokročilejších technologií na trhu.

Strategie společnosti se zcela zaměřuje na dosahování nejvyšší kvality a standardizace svých výrobků a procesů používaných v každém konkrétním odvětví.

Tato volba nám umožňuje vytvářet inovační, technologicky pokročilé výrobky, které jsou jedinečné v oblasti objemových kavitačních čerpadel. Využíváme počítačem řízený proces návrhu a výroby schopný kontrolovat a řídit cílové ukazatele kvality v celém výrobním procesu, jakož i vysoce odborně způsobilý personál, který je zvláště zaměřen na uspokojování požadavků zákazníka. Nova Rotors je společností certifikovanou dle norem ISO 9001:2008 a OHSAS 18001:2007 a má zavedeny nejnovější organizační metody založené na konceptech „ŠTÍHLÉ MYŠLENÍ“ a PLM (řízení životního cyklu výrobku), a to za účelem zaručení vysoké kvality výrobků a efektivního, rychlého servisu. Jsme odborně způsobilí k výrobě čerpadel certifikovaných dle ATEX určených pro použití v prostředích s nebezpečím výbuchu.

Náš sortiment výrobků se vyznačuje širokým výběrem modelů a konstrukčních typů pokrývajících kapacity až 420 m³/h a provozní tlaky až 48 barů, což nám umožňuje splňovat veškeré možné požadavky zákazníků. Naše historie nových návrhů, uživatelských řešení a inovací je důkazem pozornosti a zaujetí, které společnost Nova Rotors věnuje potřebám svých zákazníků.

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 28 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 30 zemích.

formularz-kontaktowy