All about your flowTM

Novinky 2016

 

Tapflo Group news and announcements.

Zpravodaj Tapflo
Prosinec 2016

 Facebook
 YouTube
 Our website
 LinkedIn
 Email
 
 
Vážení kolegové,
 
Děkujeme Vám za spolupráci v roce 2016 a Váš osobní zájem na  přípravě nových projektů  pro rok 2017.

Tapflo s.r.o.
 
 
Tapflo Group Meeting 2016

Tento rok jsme jako Tapflo Polsko měli čest být hostiteli výroční conference společnosti Tapflo Group Meeting konané v Polsku. Účastníci conference se do Polska sjeli z 20 zemí celého světa.

Hlavní  udělovanou cenou při slavnostním gala večeru byla The Gold  Pump Award 2016. Toto významné ocenění obdržel Tapflo  team z  Jižní Afriky.

Letos jsme také,  již podruhé v historii TAPFLO,udělili  medaili cti. Jedná se o speciální uznání pro nejvýznamnějšího zaměstnance Tapflo rodiny.

Během gala večeře jsme se rozhodli obnovit tradici udělování certifikátů pro Big 5 – pro 5 elitní skupin, které se nejvíce podílejí svými výkony ve společnosti Tapflo Group.

Rovněž jsme udělili zvláštní ocenění - Diplomy za nejvýraznější výkony v rámci společnosti TAPFLO Group. Letošní ocenění získali lidé z těchto našich poboček : TAPFLO Rakousko, TAPFLO Rusko, TAPFLO Turecko a TAPFLO Pobaltských států.

We awarded the Diplomas for the most outstanding performance within Tapflo Group. This year the Awards went to: Tapflo Austria, Tapflo Russia, Tapflo Turkey and Tapflo Baltic States

Fotografie z udělování cen můžete laskavě shlédnout na následujícím odkaze | Pro více informací a fotografií naleznete na naší stránku na Facebooku

 
Tapflo Management Group Conference 2016

Tento rok byl celkově velmi bohatý na další skupinová setkání společnosti TAPFLO GROUP. V prosinci letošního roku u nás v  Tczewu proběhlo setkání manažerů všech našich poboček, kteří zajišťují  chod společnosti  TAPFLO v 17 zemích a 3 kontinentech, a to na “Tapflo Management Group conference”.

Pro ty, kteří se letos nemohli setkání z pracovních důvodů zúčastnit, byla  tato conference přenášena on-line. Setkání byla plná inspirativních návrhů a diskusních příspěvků. Jako obvykle jsme neopoměli ani neformální stránka setkání zaměstnanců, která je v naší společnosti považována  “The Tapflo Way Philosophy”.

Please see some photos below | Pro více informací a fotografií naleznete na naší stránku na Facebooku

 

More CTM 40 >              More CTM 50 >

 
Tapflo Itálie v Cibustec

v Parmě


Veletrh Cibus Tec je v celosvětovém měřítku významnou událostí  týkající se představení špičkových  technologických  inovací v potravinářském průmyslu a přehlídkou nejlepších řešení přítomných na světových   trzích, komplexně vzato od přísad do zpracovatelských  technologií, od balicích technologií až po logistiku, a topro všechny typy produktů:


Fotografie z veletrhu Cibus Tech můžete zhlédnout níže |
Pro více informací a fotografií naleznete na naší stránku na Facebooku.

 
Tapflo Švédsku v

ProcessTeknik

v Göteborgu


“Process Technology”  je  veletrh zahrnující celý zpracovatelský průmysl. Poprvé se konal v roce 2001, čímž se zároveň etabloval jako veletrh zahrnující všechny oblasti průmyslu.  je zaměřený na inovativní technologická řešení, a to  v jejich  komplexním pojetí  nikoli jen na úzká průmyslová odvětví. Návštěvníci jsou technici a inženýři, od manažerských pozic až po  výrobní pozice. Jsou zde tedy přítomni lidé, kteří tuto techniku používají v denní práci v různých oblastech průmyslu.

Více z veletrhu “Process Technology Trade”   můžete zhlédnout níže |Pro více informací a fotografií naleznete na naší stránku na Facebooku.

 
TAPFLO produkty na

veletrhu  FOODTECH

PACKTECH v Aucklandu

na Novém Zélandu


Tapflo vystavovalo společně s naším NZ distributorem HCD Flow Technology na veletrhu FOODTECH PACKTECH..

 
Tapflo Bulharsko na

veletrhu World of Milk

2016 v Sofii


Veletrh “SVĚT MLÉKA” je přední mezinárodní výstava pro bulharský mlékárenský průmysl, který se letos konala od 9. do 12. listopadu 2016 v Inter Expo Center v  Sofii.

Akce je organizována ve spolupráci s Asociací zpracovatelů mléčných produktů v Bulharsku
More>

Please see some photos below |Pro více informací a fotografií naleznete na naší stránku na Facebooku

 
Tapflo v médiích

Industrial process

review


Industrial Process Review about new CTM 40 & 50 pumps in range.

Read>

 
FILM: New Magnetické kuličkové zvedáky pro

sanitární i série EHEDG AODD čerpadla

podle TAPFLO


 
 
Tapflo zavádí prodejce v

západní Kanadě


Tapflo v Montrealu, Kanada je hrdé na to, že se může nově představit jako dealerský a servisní partner pro kanadskou společnost APEX Equipment Ltd. v Calgary, sídlící  v západní Kanadě. 

Společnost APEX Equipment s.r.o byla založena v roce 1995, s jedním zvláštním účelem - poskytnout zakázkově navrhovaná technologická zařízení.
Více>

 

    
 Recept: Pepparkakor: švédské adventní perníčky

Perníková srdíčka, prasátka a koníci... -neexistuje tradičnější cukroví ve Švédsku než je pepparkakor.  Tyto vynikající kořeněné, máslové a jemně  křupavé sušenky jsou  široce vyráběné obyvateli Śvédska  během adventu. Tyto jsou rovněž  jádrem  adventních kávových  posezení ve Švédsku. V průběhu měsíce prosince  je ve Švédsku ochutnáte  na každém společenském setkání. Podotýkáme, že pepparkakor chutná nejvíce s hrnkem teplého  glögg(u)- švédského svařeného vína. Švédové si bez nich nedovedou představit advent a už vůbec ne vánoce !

Plný recept zde


 
 

Tapflo Oficiální Linkedin profil - Sledujte

LinkedIn
LinkedIn
 

Tapflo Oficiální Facebook profil - Like and Follow

Facebook
Facebook
 

Tapflo Oficiální Youtube kanál - PŘIHLÁŠENÍ ON-LINE!

YouTube
YouTube
 
 

 

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 30 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 45 zemích.

formularz-kontaktowy