All about your flowTM

Zpravodaj Tapflo Únor 2017

 

Tapflo Group news and announcements.

Zpravodaj Tapflo Únor 2017

 Facebook
 YouTube
 Our website
 LinkedIn
 Email
 
 
 
Tapflo setkání asijských distributorů roku 2017

Duben 6. - 7. | Da Nang | Vietnam

Ve dnech 6. - 7. dubna se bude konat 5. Tapflo Group setkání asijských distributorů. Místem konání je Da Nang, Vietnam. Setkání bude opět kombinováno se setkáním Tapflo Big 5 (skupina 5 nejvlivnějších Tapflo společností a distributorů), takže se stane platformou pro společnou výměnou zkušeností s tím, jak se po celém světě dělá podnikání s čerpadly. Bude zde také čas pro team-buildingové aktivity, neformální společenský život a návštěvu památek.

Prohlédněte si některé fotky z našeho posledního setkání na Bali, v Indonésii.

 
Tapflo představuje

komplexní řadu

jedno-vřetenových

čerpadel v Jižní Africe


Naše čerpadla se dodávají po celé Jižní Africe a aplikují se v různých sektorech, od čističek odpadních vod, jak civilních tak průmyslových, po enologický a potravinářský sektor. Uspokojují nejrůznější požadavky a potřeby.

Přečtěte si více

 
Výstavy & VeletrhyTapflo India vystavovala na výstavě Chemtech 2017 v Bombaji, Indie.

Stánek Tapflo byl oficiálně otevřen ministrem pro Maharashtra průmyslový rozvoj. Je nám velkou ctí, že nás ocenil tak vážený host.

Několik fotek z výstavy níže
 
Tapflo UK na veletrhu Surface World

Tapflo UK bude vystavovat ve stánku J2. Navštivte nás a podívejte se, co Tapflo nabízí pro aplikace povrchové úpravy.
 
Tapflo - Nový distribuční

bod v Austrálii


Společnost Tapflo Group je hrdá na to, že může představit Green Process (Zelený proces), Vic, Austrálie. Green Process je v Oceánii předním poskytovatelem mechanického vybavení a technického řešení pro aplikace komunálních a průmyslových vod a odpadních vod.

Přečtěte si více

 
Tapflo představuje

nového dealera v

Ontariu, Kanada


Tapflo v Montrealu, Kanadě, je hrdá na to, že může představit nového dealera a servisního partnera pro provincii Ontario v Kanadě, Simmtech Process Engineering Ltd.
Simmtech je akreditovaná společnost profesionálního inženýrství s misí vyrobit a dodat kvalitní vybavení pro zpracování jídla, kontroly a nástroje.

Přečtěte si více

 

Tapflo T800 + DT800 integrační set –

Inženýrství na objednávku


Společnost Tapflo je hrdá, že může představit zakázkově navrženou jednotku, která obsahuje čerpadlo T800 PE s integrovaným tlumičem pulzací DT800. Aplikací je vykládací stanice pro kamiony v jedné z největších papíren na světě.
 
Naše největší čerpadlová sada AODD je namontována na vyhrazeném rámu z nerezové oceli.
Čeho můžeme dosáhnout aplikací tohoto řešení, je: 
-          pevná a spolehlivá montáž přístrojů, s vertikální polohou výstupu;
-          možnost snadno integrovat do existujícího potrubního systému na místě;
-          snížená plocha jednotky: méně než 0,6 m2!
 
Tapflo Diaphragm čerpadlo bylo vybráno díky svému robustnímu a kompaktnímu designu, ve srovnání s jinými objemovými čerpadly jako jsou hadicová čerpadla nebo vřetenová čerpadla.
T800 zvládne nezbytné množství od asi 30 m³ za dobu kratší než 1 hodina, má dobré sací schopnosti a může běžet nasucho i mít velmi dobré sání
 
Náš zákazník, který se specializuje na distribuci chemikálií pro papírenskou výrobu, používá tuto jednotku pro vyložení chemikálií z kamionu. Problémem je, že v závislosti na teplotě okolí může být chemikálie velmi viskózní. Až do 13.000 Cst.
 
Protože nádrže jsou poměrně daleko od vykládací stanice, zvýšili jsme průměr výtoku potrubí na DN150, abychom snížili tlakové ztráty v potrubí.
Zákazník již dříve testoval standardní T800 bez tlumiče, ale instalace vytvářela poměrně velkou pulzaci a pohyby potrubí. Po instalaci T800 s tlumičem se pulzace snížila téměř na 0, což umožnilo plynulý provoz.
Podívejte se, jak podobné sady fungují.
 
APLIKACE: Tapflo prachové čerpadlo |

čerpání mouky v Mexiku


Čerpání mouky v Mexiku. Podívejte se, jak funguje spojení TXP220 XTTS s volitelnou 2" trojitou svorkou.  Pro takové použití jsou naše membránová prachová čerpadla optimální volbou.
KLIKNĚTE ZDE A SLEDUJTE VIDEO
 

Tapflo Oficiální Linkedin profil - Sledujte

LinkedIn
LinkedIn
 

Tapflo Oficiální Facebook profil - Like and Follow

Facebook
Facebook
 

Tapflo Oficiální Youtube kanál - PŘIHLÁŠENÍ ON-LINE!

YouTube
YouTube

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 30 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 45 zemích.

formularz-kontaktowy