All about your flowTM

Zpravodaj Tapflo Červenec 2017

Tapflo Group news and announcements.

Zpravodaj Tapflo Červenec 2017

 Facebook
 YouTube
 Our website
 LinkedIn
 Email
 
 
 
Tapflo Academy | Školení pro začátečníky

10.-12. května | Tczew | Polsko

Jsme hrdými hostiteli další skupiny účastníků Tapflo Academy! Naši kolegové a partneři ze Singapuru, Spojeného království, Ukrajiny a Polska se zúčastnili kurzu pro začátečníky v Tapflo Academy a získali základní informace o technologii čerpadel, široké nabídce čerpadel značky Tapflo, důležitých aplikacích a příslušenství. Studenti se účastní praktické části školení, projdou si továrnu a stráví svůj volný čas společenským životem ve Starém městě v Gdaňsku.

Několik fotografií z našeho setkání je uvedeno níže nebo na našem Facebooku

 
Setkání distributorů Tapflo Group 2017, Tczew, Polsko


6.-8. května | Tczew | Polsko

Během minulého týdne jsme měli to potěšení hostit skupinu distributorů Tapflo z celého světa. Naši výjimeční hosté z Kanady, Egypta, Íránu, Izraele, Mexika a Maroka se zúčastnili programu Tapflo Academy, aby si zlepšili znalosti o technologii čerpadel značky Tapflo a dozvěděli se o globálních cílech společnosti Tapflo a jejích rozvojových plánech. Během velmi fundovaných prezentací jednotlivých zemí se také podělili o své zkušenosti. 

Během školení se účastníci dozvěděli o působivém růstu společnosti Tapflo, novinkách z oblasti marketingové komunikace, modernizacích produktů značky Tapflo, příležitostí Konstrukce na objednávku a dalších. Naši kolegové také absolvovali prohlídku továrny, skladu a praktické školení. 

Všichni úspěšní kandidáti obdrželi certifikáty. Atmosféra byla velmi inspirující jak během školení, tak během neformálních večerních setkání.
 
Některé fotografie jsou uvedeny níže.
 
Modernizace výrobní linky Tapflo, Tczew, Polsko


Neustále zlepšujeme náš strojní park. Naší poslední posilou je MAZAK NEXUS 250MSY. Tento vynikající nástroj nás podpoří výrobou komplexních, víceprocesových dílů a automatizovanými operacemi. Pokud jej chcete vidět v akci, navštivte naši továrnu v polském Tczew!
 
Některé fotografie jsou uvedeny níže.
 
Další významná dodávka společnosti TapfloNěkolik stovek CTH AA čerpadel je dodáváno OEM výrobci v potravinářském sektoru.
Jedná se o čerpadla CTH AA s 2rychlostními motory.
 
Aplikace: sběr mléka (2 900 ot/min) a chlazení mléka (1 450 ot/min)
 
Médium: čerstvé mléko od farmářů
 
Přednosti produktu:

SCHVÁLENÁ ČERPADLA PRO FARMACEUTICKÝ

PRŮMYSL USP VI


Řada pro farmaceutický průmysl je vyvinuta ve spolupráci s jedním z předních světových dodavatelů biotechnického trhu. Je vyrobena tak, aby ji bylo možné využít v četných aplikacích biotechnologického a farmaceutického průmyslu.
Charakteristika:
  • Hladké interní povrchy - žádný růst bakterií
  • Inertní a klinicky testované materiály - žádná kontaminace přečerpávaného produktu
  • Smáčené komponenty vyrobené z materiálů odpovídajících USP třídě VI - žádná kontaminace přečerpávaného produktu a žádný růst bakterií
  • Kryt čerpadla s velmi málo komponenty - velice snadná údržba
  • Sanitární upínací spoje - snadné spojení se standardizovanými potrubními rozvody
    

Řada čerpadel:

TU53 (3/4") – 60 l/min
TU103 (1") - 125 l/min
THU203 (1 1/2") - 330 l/min
THU403 (2") – 570 l/min

 

Více informací:
http://tapflo.com/en/diaphragm-pumps/pharmaceutical-pumps
 
Tapflo Rusko na XXVI. Mezinárodním fóru "Beer-2017"

Společnost Tapflo Rusko prezentovala výrobky značky Tapflo na XXVI. Mezinárodním fóru "BEER-2017" ve výstavním centru Grand Hotelu "Pearl" v Soči, Ruské federaci ve dnech 16.-18. května 2017.
 
Výstava byla věnována zařízení pro vaření a zpracování surovin, metodám transportu surovin a piva, minipivovarům.
 
Mezinárodní fórum „BEER“ v Soči je největší specializovanou výstavou v pivovarnickém průmyslu v Rusku, hlavním místem setkávání pro největší zástupce pivovarnického průmyslu v Rusku a zahraniční podniky.


 
 
Tapflo s.r.o. (Česká republika & Slovensko)

na Vodohospodářské výstavě 2017

Společnost Tapflo s.r.o. (Česká republika & Slovensko) prezentovala produkty značky Tapflo na Vodohospodářské výstavě v Praze, České republice ve dnech 23.-25. května 2017. 
 
Výstava se koná jednou za dva roky a představuje nejdůležitější setkání v této branži pořádané v České republice. Tato mimořádná událost nabývá na popularitě, což potvrzují také čísla z roku 2015 - 360 společností z 21 zemí se prezentovalo na výstavní ploše 6 242 m2. Počet návštěvníků dosáhl 9 123 mezinárodních hostů reprezentujících 26 zemí.
Sdílejte nové nápady, zviditelněte svoji společnost; prezentujte své výrobky a služby.
 
Využijte tuto příležitost, abyste utužili své stávající obchodní vztahy a navažte nové, oslovte co největší počet stávajících i potenciálních klientů s přesně definovanou potřebou a zájmem v oboru - jak ekonomicky, tak účinně na jednom místě a v jednu dobu.
 
Tapflo Rusko na Mezinárodní specializované výstavě

"Gas. Oil. Technologies" 2017


Společnost Tapflo Rusko prezentovala výrobky na Ruském petrochemickém a plynárenském fóru - Mezinárodní specializované výstavě „Gas. Oil. Technologies." v Ufě, Ruské federaci ve dnech 23.-26. května 2017
 
Výstava představuje moderní materiály, nástroje, zařízení a vysoce přesná kontrolní zařízení pro podniky vyrábějící a zpracovávající uhlovodíky. Experti z ropného a plynárenského průmyslu si vyměňují názory týkající se prvků a výhod prezentovaných vzorků, sdílejí zkušenosti v zavádění inovativních technologií a probírají s kolegy příležitosti a prostředky pro další vývoj výroby. Zvláštní pozornost vystavovatelů a hostů této události je věnována řešení problémů energetické účinnosti a bezpečnosti průmyslových zařízení.
 
Některé fotografie jsou uvedeny níže.
 
Tapflo Japonsko na INTERPHEX 2017
Společnost Tapflo K.K. (Japonsko) se zúčastní výstavy INTERPHEX 2017 v Tokiu, Japonsku ve dnech 28.-30. června 2017
 
S více než 1 000 vystavovateli je INTERPHEX JAPAN předním a etablovaným B2B veletrhem specializujícím se na vývoj, výzkum a výrobu ve farmaceutickém průmyslu.
Veletrh pokrývá celý proces farmaceutické výroby a slouží jako NEJLEPŠÍ obchodní platforma k proniknutí na japonský trh. Můžete se zde setkat s osobami s rozhodovacími pravomocemi a předvést na místě své produkty/služby.
Přijďte a navštivte nás, abyste si prohlédli naše produkty a pohovořili si s našimi specialisty.
 
Více informací: www.interphex.jp
 
Tapflo Jižní Afrika na KITE Exhibition 2017

Společnost Tapflo Jižní Afrika na KITE Exhibition v Durbanu, Jižní Afrika - 26.-28. července 2017

Společnost Tapflo (Pty) Ltd. (Jižní Afrika) bude vystavovat své produkty a řešení na jednom z největších veletrhů v regionu.
Veletrh KITE je osvědčenou platformou pro průmyslový trh, kde jsou prezentovány průmyslové produkty, služby a řešení vhodná pro region KZN.

Přijďte nás navštívit: Hala: 1 Stánek: G26

KZN Industrial Technology Exhibition je platformou vytvořenou k předvedení různorodosti průmyslových technologií a služeb specificky upravených pro region KwaZulu-Natal.

Více informací: https://www.kznindustrial.co.za/
 
Společnost Simmtech Process Engineering Ltd.

je jmenována novým partnerem pro Ontario, Kanada.   Společnost Tapflo v Montrealu ustanovila společnost Simmtech Process
   Engineering Ltd. novým obchodním zástupcem a servisním partnerem pro
   Ontario.
 

Simmtech je akreditovanou Professional Engineering společností s cílem vyrábět a dodávat kvalitní zařízení na zpracování potravin, řízení a nástrojovou techniku. Také poskytujeme profesionální poradenství v oblasti potravinářského výzkumu, vývoje, kontrol kvality, sanitace a projektování procesů.
 
Více informací: www.simmtech.ca
 
Společnost Tapflo Bulharsko

byla úspěšně certifikována  podle:


ISO 14001:2015, ISO 9001:2015, OHSAS 18001:2007
Dne 4. května 2017 byla společnost Tapflo Bulharsko úspěšně recertifikována podle: ISO 14001:2015, ISO 9001:2015, OHSAS 18001:2007
 
S OVĚŘENÍM: Opatření technických poradenských služeb a prodeje průmyslových zařízení pro všechna průmyslová odvětví. Záručních a pozáručních služeb.
 
Společnost Tapflo Bulharsko byla založena v roce 2006 a od té doby je jednou z nejdynamičtějších a nejvíce ovlivňujících společností Tapflo Group. Certifikace potvrzuje nejvyšší úroveň služeb poskytovaných společností Tapflo svým zákazníkům a partnerům.
 

Tapflo Oficiální Linkedin profil - Sledujte

LinkedIn
LinkedIn
 

Tapflo Oficiální Facebook profil - Like and Follow

Facebook
Facebook
 

Tapflo Oficiální Youtube kanál - PŘIHLÁŠENÍ ON-LINE!

YouTube
YouTube
 
 

 

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 30 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 45 zemích.

formularz-kontaktowy