All about your flowTM

Zpravodaj Tapflo Duben 2017

Tapflo Group news and announcements.

Zpravodaj Tapflo Duben 2017

 Facebook
 YouTube
 Our website
 LinkedIn
 Email
 
 
 
Setkání asijských distributorů Tapflo 2017 

6.-7. dubna | Da Nang | Vietnam

Ve dnech 6. a 7. dubna pořádala společnost Tapflo 4. setkání svých distributorů v Asii, které se konalo ve vietnamském městě Da Nang. Toto setkání bylo spojeno se schůzkou Velké 5 společností Tapflo (skupina pěti nejvýznamnějších společností Tapflo a jejich distributorů), čímž byla vytvořena platforma pro výměnu zkušeností v oboru průmyslových čerpadel z celého světa. Obvyklou důležitou součástí každého setkání Tapflo je i neformální společenské setkávání a budování vztahů.
Níže naleznete některé fotografie.

 
Čtvrtletní setkání prodejního týmu Tapflo Polsko

Na konci března se uskutečnilo čtvrtletní a zahajovací setkání prodejního týmu Tapflo Polsko. Setkání proběhlo v Tapflo Academy, v polském Tczew se zhruba 25 účastníky. V souladu s naší filozofií synergie, která byla implementována do běžné praxe, probral během 2 dní polský tým potřeby trhu a navzájem si vyměňoval zkušenosti. Děkujeme našim hostům za jejich nadšení a aktivní přístup!
Několik fotografií z tohoto setkání je uvedeno níže nebo na našem Facebooku.
 
Tapflo Academy | Školení nováčků

Tapflo Academy v akci! Školicí akademie Tapflo měla to potěšení hostit další skupinu účastníků. Ve dnech 1.-3. března 2017 se naši partneři ze Spojeného království, Německa, Litvy, Lotyšska a Ukrajiny zúčastnili kurzu pro nováčky a získali potřebné informace o technologii čerpadel, výběru čerpadel značky Tapflo, jejich uplatnění, příslušenství a vylepšených verzích produktů Tapflo. Všichni úspěšní kandidáti získali osvědčení. Během neformálních společenských aktivit jsme si užili hodně zábavy. Podívejte se prosím na fotky. 
Několik fotografií z tohoto setkání je uvedeno níže nebo na našem Facebooku.
 
Strojový park Tapflo obohatil nový soustruh Mazak Quick Turn

Soustružnické centrum QUICK TURN SMART 250 CNC od společnosti Mazak dorazilo do továrny Tapflo v Tczew v Polsku. Jedná se o další stroj značky MAZAK, který obohatil náš strojový park. Soustruh QUICK TURN SMART 250 poskytuje vysoký výkon a nedostižnou výrobní hodnotu pro malé až středně velké výrobky a je vybaven SMART CNC systémem pro snadný provoz a programování. Tento nový stroj efektivně zlepší výrobní možnosti Tapflo.   
Několik fotografií z tohoto setkání je uvedeno níže nebo na našem Facebooku.
 
 
Tapflo Indie na ChemTech 2017
CHEMTECH propojil chemický zpracovatelský průmysl v Indii s konstantním zaměřením na inovace a technologii. To, co začalo jako prostý nápad uspořádat veletrh, přerostlo až v revoluci v chemickém průmyslu.  CHEMTECH World Expo je uznávanou 2. největší globální událostí v oblasti chemického zpracovatelského průmyslu.

 
 
Tapflo UK na Surface World 2017


Tapflo UK vystavovala na Surface World Live 2017 ve dnech 22.-23. března 2017. Výstava je jedinou událostí ve Spojeném království věnovanou povrchovému ošetření, konečným úpravám výrobku a potahování. Je zde předváděna nejmodernější technologie a demonstrován vývoj v této důležité a expandující oblasti.
 
Tapflo na Surface Finishing Expo México 2017

Náš mexický distributor, společnost Comercializadora BOYCO, prezentoval produkty Tapflo na Surface Finishing Expo 2017 ve městě Querétaro v Mexiku. Veletrh byl věnován čerpacím a čisticím zařízením v oblasti průmyslu povrchového ošetření, který v Mexiku neustále roste.
 
POUŽITÍ: práškové čerpadlo Tapflo | pumpování mouky v Mexiku

Pumpování mouky v Mexiku. Podívejte se, jak funguje TXP220 XTTS s volitelnými 2" spojeními Tri-clamp. Naše membránová prášková čerpadla jsou v takovém případě ideální volbou.
více zde
 

Tapflo Official Linkedin profile - Follow

LinkedIn
LinkedIn
 

Tapflo Official Facebook profile - Like & follow

Facebook
Facebook
 

Tapflo Official Youtube channel - SUBSCRIBE!

YouTube
YouTube
 
 

 

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 30 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 45 zemích.

formularz-kontaktowy