All about your flowTM

Zpravodaj Tapflo Červen 2018

Zpravodaj Tapflo Červen 2018

Facebook
Facebook
YouTube
YouTube
Our website
Our website
LinkedIn
LinkedIn
Email
Email
Twitter
Twitter
 
 
 

Společnost Tapflo společnost Childhood Cancer Foundation (Nadace na výzkum rakoviny dětí)



V sedmdesátých letech minulého století přežila jen malá část dětí, u kterých byla diagnostikována rakovina. Nyní jich přežije přes 80 %. Ale to nestačí. Rakovina dětí je stále nejčastější příčinou úmrtí ve věkovém rozmezí 1 až 14 let.

Společnost Tapflo podporuje společnost Childhood Cancer Foundation, což je nejvýznamnější sponzor výzkumu rakoviny dětí ve Švédsku, poskytující finanční podporu pro vývoj nových léčebných metod a průběžného vzdělávání v oblasti rakoviny dětí.

Domníváme se, že je možné rakovinu dětí zcela vymýtit.

 

Společnost Tapflo Poland podporuje místní základní školu v obci Tczew 



S velkou hrdostí vám oznamujeme, že společnost Tapflo Poland podporuje 1. třídu místní základní školy v obci Tczew. Ačkoliv naši malí přátelé chodí teprve do první třídy, doufáme, že jde o budoucí inženýry, konstruktéry, obchodníky a další členy týmu Tapflo. 

Kdosi moudrý řekl, že když se směje dítě, směje se celý svět, a jsme tedy šťastni, když vidíme jejich šťastné tváře!

 
Tapflo Academy | Školení pro začátečníky

V březnu 2018 jsme měli to potěšení hostit naše kolegy z Tapflo Ukraine. Přijeli do Polska, aby se zúčastnili školení Tapflo Academy, které je vynikající příležitostí dozvědět se se o inovacích a základních pojmech v oblasti čerpadlové technologie Tapflo, jakož i o cílech Tapflo ve vývoji na globálním trhu. 



Tapflo Academy pokrývá široké spektrum témat a problémů, jako jsou nové výrobní řady a pokročilé možnosti navrhování řešení na míru. Dále stojí za zmínku i výrazný růst skupiny Tapflo. Naši kolegové absolvovali také praktické školení a zúčastnili se exkurze ve výrobním závodě.
Poté si účastníci školení prohlédli pamětihodnosti měst Gdaňsk, Varšava a Tczew.  

Další fotografie z této výstavy jsou na našich

 

Nová plastová odstředivá čerpadla a modernizovaná řada filtrů v nejnovějším vydání magazínu Industrial Process Review 



Úplný materiál je k dispozici na následujícím odkaze: 
         - Industrial Process Review. (březen/duben 2018)

Pokud potřebujete podobné řešení nebo řešení uzpůsobené na míru vašim specifickým potřebám, kontaktujte nás na adrese sales@tapflo.com nebo se obraťte na svého místního prodejce Tapflo:  http://tapflo.com/en/contact

 
Nedávné výstavy
 

Tapflo Sweden at Underhåll 2018

Ve dnech 13. až 16. března 2018 se Tapflo Sweden účastnila veletrhu Underhåll 2018 ve švédském Gothenburgu.  

Underhåll 2018 - evropský veletrh a konference v oblasti údržby č. 1. Tato událost se koná ve švédském Gothenburgu a jde o meziodvětvové setkání zaměřené na výrobu a údržbu. 
 

 

Tapflo na veletrhu Surface Finishing Mexico 2018

Ve dnech 19. až 21. března 2018 se Tapflo společně se svým partnerem Comercializadora BOYCO účastnila veletrhu Surface Finishing Mexico 2018  v mexickém Querétaru 


Veletrh Surface Finishing Mexico vznikl v reakci na potřebu růstu v odvětví povrchového zpracování a nátěrů v Mexiku a jeho cílem je sezvat dohromady celou průmyslovou komunitu na jedno místo za účelem vystavení nových obchodních příležitostí.

 
 

Tapflo na veletrhu PaintExpo 2018

Ve dnech 17. až 20. dubna 2018 se Tapflo se svým partnerem Steinle GmbH účastnila předního mezinárodního veletrhu pro průmyslové nátěrové technologie PaintExpo 2018 v německém Karlsruhe.
Tato výstava pokrývá následující rozsah témat:
 • Systémy a zařízení pro kapalné nátěry, práškové nátěry a cívkové nátěry
 • Nanášecí systémy a stříkací pistole
 • Kapalné barvy a práškové emaily
 • Automatizační a dopravníková technologie
 • Technologie stlačeného vzduchu
 • Čištění a předběžná úprava
 • Schnutí a vytvrzování
 • Výzkum
 • Odborná literatura
 • Technologie prostředí, čištění přívodního a vypouštěného vzduchu, úprava vody, recyklace a zneškodňování
 • Příslušenství, např. krycí materiály a systémy, závěsné prvky, filtry, čerpadla
 • Měřicí a zkušební technologie, zajištění kvality
 • Odstraňování nátěrů
 • Dílenské nátěry
 • Balení
 • Služby
 • Školení a odborné vzdělávání
 

Tapflo na výstavě Expo Láctea 2018

Ve dnech 18. až 20. dubna 2018 se Tapflo společně se svým partnerem Comercializadora BOYCO zúčastnila veletrhu Expo Láctea 2018 v mexickém Aguascalientes
Expoláctea 2018 se skládá ze tří hlavních sekcí:
 • průmyslová zóna
 • kongresy a specializované workshopy
 • a obchodní sekce
V rámci kongresu se řešily otázky technologické inovace, používání různých nástrojů a zařízení k prodloužení doby využitelnosti, kontroly kvality potravin, kde asistent může přímo posoudit výkon výroby mléčných derivátů, jakož i využívání technik, procesů, spotřebního materiálu a vhodných strojních zařízení umožňujících vývoj kvalitních výrobků s návratností pro všechny průmyslové závody v Mexiku a ve světě.
 

Tapflo Russia na veletrhu FoodTech Krasnodar 2018


Ve dnech 24. až 26. dubna 2018 se 2018 Tapflo Russia zúčastnila veletrhu FoodTech Krasnodar 2018 - Expograd Yug, Krasnodar, Russko
FoodTech Krasnodar je klíčovou oborovou událostí pro přední ruské a mezinárodní výrobce zařízení, materiálů a složek pro potravinářský průmysl, na které mohou představit své výrobky na jihu Ruska.
 
FoodTech Krasnodar jsou ředitelé a specialisté ze závodů na výrobu potravin a nápojů, zástupci z oblasti veřejného stravování (restaurace, kavárny, bary, pouliční stánky a stánky s rychlým občerstvením, cukrárny).
 
Návštěvníci veletrhu mají příležitost seznámit se se širokým rozsahem novinek na trhu představovaných vystavovateli a vybrat si výrobky a služby nezbytné k plnění jejich pracovních úkolů.
 

Tapflo Russia at Gas. Oil. Technologies 2018

Ve dnech 20. až 25. května 2018 se Tapflo Russia účastnila 26. mezinárodního veletrhu „Gas. Oil. Technologies - 2018“, která se konala v Ufě, hlavním městě Baškortostánu



Mezinárodní veletrh „Gas. Oil. Technologies“ a ruské petrochemické fórum je celkem běžná odborná mezinárodní platforma pro dialog, výměnu zkušeností, řešení průmyslových výzev, prezentaci posledního vývoje ze strany společností z oboru. Těchto událostí se účastní nejrespektovanější odborníci, jako např. zástupci průmyslových holdingů, klastrů, předních podniků, průmyslových svazů, úřadů a vědeckých institucí.
 
Nadcházející výstavy
 

Tapflo Russia at Oil. Gas. Chem. 2018

Ve dnech 26. až 28. června 2018 se Tapflo Russia zúčastní 22. specializované výstavy „Oil. Gas. Chem. 2018“, která se bude konat ve veletržním centru „Sofit-Expo“ v ruském Saratovu.



Na této události se představí výrobky z petrolejového, ropného a plynárenského odvětví. Na této události budou představeny takové výrobky, jako je strojní zařízení, vybavení a technologie pro svařování a řezání, zařízení a technologie pro svařování a stříkání, zařízení a technologie pro pájení a pokovování, svařovací materiály, nástroje a příslušenství, jejich výrobní, zkušební a měřicí technologie a automatizace, speciální ochranné kombinézy atd. v odvětví energetiky, obnovitelné energie a úspory energií.
 
 
 
Shromažďování olejů a tuků z různých nádob
 

Zákazník, jedna z předních společností na zpracovávání kapalných odpadů, používá zařízení Tapflo ke shromažďování olejů a tuků pro vaření z různých zásobníků.

Olej se dodává zákazníkovi v sudech/IBC různých velikostí z restaurací, komerčních kuchyní a průmyslových závodů. Problém, který muselo naše řešení překonat, spočíval v tom, že olej obsahuje malé abrazivní zbytky i větší shluky. Médium je také často kontaminováno papírovými ručníky, hliníkovou fólií a dalším kuchyňským odpadem..

Požadavek byl dodat mobilní samozaplňovací řešení, které je schopno provozu nasucho, zvládá pevné látky a také velmi viskózní kapaliny.

Podrobnější informace jsou uvedeny v našich brožurách o produktech: Pokud potřebujete podobné řešení nebo řešení uzpůsobené na míru vašim specifickým potřebám, kontaktujte nás na adrese sales@tapflo.com nebo se obraťte na svého místního prodejce Tapflo: http://tapflo.com/en/contact
 
 
Membránová čerpadla Tapflo T820s s uzavíracími ventily a šroubením Camlock

Membránové čerpadlo Tapflo T 820 s s uzavíracími ventily a šroubením Camlock navržené pro vypouštění nádrží IBC (meziprocesní hromadné zásobníky)

Zákazník, chemická společnost, potřeboval řešení pro čerpání nebezpečných médií, které minimalizuje přítomnost a zásahy obsluhy během procesu vypouštění.
Podle zákazníka se řešení nabízené společností Tapflo vyznačuje vyšší efektivitou (minimalizace doby vypouštění) a nižší spotřebou vzduchu v porovnání s konkurenty.

Podrobnější informace jsou uvedeny na našich stránkách jednotlivých výrobků a v brožurách:

Pokud potřebujete podobné řešení nebo řešení uzpůsobené na míru vašim specifickým potřebám, kontaktujte nás na adrese sales@tapflo.com nebo se obraťte na svého místního prodejce Tapflo: http://tapflo.com/en/contact
 

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 30 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 45 zemích.

formularz-kontaktowy