All about your flowTM

Zpravodaj Tapflo Březen 2018

 

Zpravodaj Tapflo Březen 2018

Facebook
Facebook
YouTube
YouTube
Our website
Our website
LinkedIn
LinkedIn
Email
Email
Twitter
Twitter
 
 
 
AGM2018 Jižní Afrika

V Lednu 2018 jsme měli to potěšení se znovu setkat na Výroční valné hromadě s Tapflo Jižní Afrika.
Jako obvykle to byla skvělá příležitost shrnout loňské úspěchy a ocenit nejaktivnější a nejvlivnější zaměstnance působící v Jižní Africe.Další fotografie jsou na našich Facebookových stránkách

 
Tapflo Kazachstán – osmileté výročí

Slavíme osmileté výročí působení společnosti Tapflo v Kazachstánu.

Jsme velmi šťastni, že máme tak silný a zanícený tým. Díky zapojení těchto lidí má naše společnost příležitost růst a získávat nové zákazníky na kazašském trhu.

 .

Další fotografie jsou na našich Facebookových stránkách

 

Společnost Tapflo v Montrealu určila společnost Trident Pump & Filtration jako novho obchodnho a servisního partnera

Společnost Tapflo v Montrealu určila společnost Trident Pump & Filtration jako nového obchodního a servisního partnera pro provincie Atlantské Kanady (New Brunswick, Nové Skotsko, ostrov Prince Edward a Newfoundland a Labrador).

Trident Pump & Filtration je dodavatelem čerpadel, průmyslových zařízení a příslušenství pro úpravu vod, včetně odpadních vod, jakož i pro další průmyslová použití, přičemž má pobočky v městech Dartmouth, Nova Skotsko & Dieppe, New Brunswick.

Podrobnější informace jsou uvedeny na stránkách www.tridentpump.ca

 

Tapflo South Africa je určena za distributora čerpadel Salvatore Robuschi

Činnost Salvatore Robuschi začala v roce 1935 a celou dobu, přes výměnu generací, se společnost zaměřovala na výrobu vysoce kvalitních produktů. V posledních patnácti letech se společnost zaměřuje na výrobu čerpadel s inovativními prvky, co se týče konstrukce, oblastí použití a modularity komponent.

Díky přesnému lití, které se používá při výrobě mnoha dílů (např. oběžných kol) a speciální konstrukci, zaručují čerpadla Salvatore Robuschi velkou účinnost a nízké hodnoty NPSH.

SALVATORE ROBUSCHI DNES

Nejdůležitějšími aspekty společnosti jsou rychlé technicko-obchodní služby, rychlé dodávky a flexibilita při řešení okamžitých požadavků. Salvatore Robuschi vyrábí odstředivá čerpadla s uzavřenými či otevřenými oběžnými koly podle norem DIN 24256-ISO 2858, vortex oběžnými koly s plným průchodem, kanálovými oběžnými koly a vícestupňová čerpadla.  

Všechna čerpadla jsou vyrobena z nerezové oceli a speciálních slitin s výjimkou vícestupňových čerpadel vyráběných z litiny. Výrobní sortiment zahrnuje rovněž lehčí a levnější řadu v provedení AISI 316 s průtokem do 90 m3/h.

SERVIS

Společnost Salvatore Robuschi se zaměřuje na poprodejní servis a je schopna odeslat náhradní díly během pouhých 48 hodin.

 
Nedávné výstavy
 

Tapflo France na veletrhu SEREM Industries 2018

Od 30. ledna do 1. února 2018 se společnost Tapflo France účastnila veletrhu SEREM Industries 2018 ve francouzském Rouenu.

Veletrh SEPEM INDUSTRIES v Rouenu je významnou událostí pro veškeré odborníky v oblasti výroby, údržby, logistiky, zabezpečení a životního prostředí v severozápadní Francii.

Další fotografie z této výstavy jsou na našich Facebookových stránkách

Obchodní veletrh SEPEM Industries Nord-Ouest – veletrh pro služby, zařízení, procesní technologie a údržbu v průmyslové výrobě se koná ve francouzském Rouenu. Tento obchodní veletrh se koná každé dva roky. SEPEM Industries Nord-Ouest se koná v areálu Parc Expo Rouen.

SEPEM Industries Nord-Ouest je otevřen pro následující typy zákazníků: Odborní návštěvníci. Tento veletrh se poprvé konal v roce 2016. V databázi m+a ExpoDataBase je veletrh SEPEM Industries Nord-Ouest zařazen do obchodních odvětví měření, přístrojové vybavení, zajištění kvality.

Exponáty / hlavní odvětví: řídicí technologie, čerpadla, trasy, šroubení a spojky, údržba, úprava vody, skladování, inženýring, technické dodávky pro průmyslovou výrobu

Obchodní odvětví: měření, přístrojové vybavení, zajištění kvality

 
Nadcházející výstavy
 

Společnost Tapflo Russia na Technickém veletrhu Petrohrad 2018

Od 20. do 22. března 2018 se společnost Tapflo Russia zúčastní přední průmyslové události na severozápadu Ruska – PETROHRADSKÉM TECHNICKÉM VELETRHU (PTFAIR), Expoforum, PetrohradPTFair je komplexem specializovaných průmyslových výstav pro odvětví metalurgie, zpracovávání kovů, výroby strojů, odvětví obráběcích strojů, pohonů a kompresorů, jakož i průmyslových inovací. Tato událost vychází z potřeb trhu a formát vybrali sami účastníci; jde o první ruský ekvivalent celosvětově proslulého veletrhu Hannover Messe.
 
Přijďte a navštivte nás: B20!

Vstup na všechny výstavy je bezplatný pro všechny registrované odborné návštěvníky. Zaregistrujte se a získejte svou bezplatnou vstupenku již nyní!
Podrobnější informace: http://en.ptfair.ru/
 
 
Kovové membránové čerpadlo pro chemický průmysl

Kovové membránové čerpadlo s ochranným systémem (sledování selhání membrány čerpadla), pneumatická cívka hadic a cívka s uzemňovacím kabelem pro konečného zákazníka, společnost specializující se na výrobu chemikálií a terminálové služby objemových kapalin.

Tato uzpůsobená mobilní čerpací jednotka byla navržena pro vykládání cisteren a chemický přenos dithiokarboxylátů. Aby se snížily náklady na přepravu (z Evropy do Austrálie), vejde se tato jednotka na standardní paletu: je vybavena odpojitelným madlem, jakož i sacími a vypouštěcími ventily. Během procesu návrhu se tým Tapflo ETO (od návrhu po objednávku) zaměřil na snadné ovládání a bezproblémovou práci v nebezpečných zónách (ATEX), což bylo dokonale splněno.

Čerpadlo samotné představuje svou konstrukcí několik bezpečnostních rysů. Především je toto nerezové ocelové čerpadlo klasifikováno pro prostředí ATEX, což znamená, že může být bezpečně používáno v nebezpečném prostoru zóny 1, aniž by hrozilo riziko vzniku potenciálních zdrojů vznícení. A co víc, toto čerpadlo je vybaveno dvojitým membránovým systémem. Jde o nejsofistikovanější systém, který lze přizpůsobit pro téměř všechna čerpadla Tapflo AODD. Je plně pneumatické a klasifikované pro prostředí ATEX. Tento dvojitý membránový systém umožňuje zastavení čerpadla okamžitě po prasknutí membrány a tím chrání vnitřní části čerpadla a brání tomu, aby se čerpaný produkt vypustil do odpadu, ale také chrání prostor kolem čerpadla před znečištěním.

Podrobnější informace jsou uvedeny v našich brožurách o produktech:

Pokud potřebujete podobné řešení nebo řešení uzpůsobené na míru vašim specifickým potřebám, kontaktujte nás na adrese sales@tapflo.com nebo se obraťte na svého místního prodejce Tapflo: http://tapflo.cz/kontakt

 

Tapflo CTH (hygienické odstředivé čerpadlo) namontované na průmyslovém vozíku pro pivovarnický průmysl

CTH (Hygienic Centrifugal Pump) mounted on industrial trolley for an OEM customer from the brewery industry.
CTH (hygienické průmyslové čerpadlo) namontované na průmyslovém vozíku pro výrobce originálního příslušenství v pivovarnickém průmyslu.
Tento zákazník vyrábí minipivovary pro restaurace a další gastronomická zařízení.

Tento zákazník požadoval mobilní řešení, které může být používáno od začátku až do konce celého procesu, tedy i pro konečný produkt.
Tým Tapflo ETO (zařízení na objednávku) navrhnul a nabídnul řešení s čerpadlem CTH namontovaným na vozíku a vybaveným zabudovaným frekvenčním měničem za účelem úpravy otáček čerpadla podle konkrétní fáze procesu.

Protože se toto čerpadlo používá i pro pivní rmut, je vybaveno mazaným těsněním, které brání uvíznutí mechanické ucpávky, a dále proplachovacím systémem pro nepřetržité čištění prostoru mechanické ucpávky.

Podrobnější informace jsou uvedeny v naší brožuře produktů na adrese:

Pokud potřebujete podobné řešení nebo řešení uzpůsobené na míru vašim specifickým potřebám, kontaktujte nás na adrese sales@tapflo.com nebo se obraťte na svého místního prodejce Tapflo: http://tapflo.cz/kontakt

 
Klapkové ventily

Klapkové ventily se používají při čerpání kapalin obsahujících velké pevné částice bez poškození.

Pomocí nové konstrukce jsme schopni čerpat pevné částice až do velikosti 50 mm s čerpadly velikosti T225 a T425 a dosahovat suché sací výšky až 4,5 metru. Tyto nové klapkové ventily jsou odolnější, mají méně náhradních dílů a jsou hygieničtější, a tedy se snadněji čistí při přenosu a cirkulace chemikálií v odvětví úpravy povrchu.

Více informací:  http://tapflo.com/en/diaphragm-pumps/sanitary-pumps/sanitary-versions/flap-valves

 

 

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 30 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 45 zemích.

formularz-kontaktowy