All about your flowTM

Případové studie

Oil and fat collection

Oil and fat collection

Zákazník, jedna z předních společností na zpracovávání kapalných odpadů, používá zařízení Tapflo ke shromažďování olejů a tuků pro vaření z různých zásobníků.

 

Olej se dodává zákazníkovi v sudech / IBC různých velikostí z restaurací, komerčních kuchyní a průmyslových závodů. Problém, který muselo naše řešení překonat, spočíval v tom, že olej obsahuje malé abrazivní zbytky i větší shluky. Médium je také často kontaminováno papírovými ručníky, hliníkovou fólií a dalším kuchyňským odpadem.

Pokud potřebujete podobné řešení nebo řešení uzpůsobené na míru vašim specifickým potřebám, kontaktujte nás na adrese tapflo@tapflo.cz

 

Aplikace

BROŽURY:
Mobile solutions for pumps and systems EN
Vzduchomembránová čerpadla brožura
CT ostředivá čerpadla brožuraNásledující příklad

Membránové čerpadlo pro vypouštění IBC

Membránové čerpadlo Tapflo T 820 s s uzavíracími ventily a šroubením Camlock navržené pro vypouštění nádrží IBC (meziprocesní hromadné zásobníky).

více

 

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 30 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 45 zemích.

formularz-kontaktowy