All about your flowTM

Případové studie

Демпферы пульсаций


Membránové čerpadlo se zabudovaným tlumičem pulzací je efektivním způsobem eliminace tlakových odchylek na výtlaku čerpadla v omezeném instalačním prostoru.

Uživatel, společnost z Nového Zélandu, chtěl eliminovat tlakové rázy čerpadla a zajistit plynulý průtok média při zamezení chvění systému, za účelem přenosu chemikálií CIP v mlékárnách.
Upozorňujeme, že zabudovaný tlumič pulzací zajišťuje lepší tlumení díky své konstrukci plně vestavěné do trasy, což znamená, že výstup čerpadla je současně výstupem tlumiče. Stojí za zmínku, že zabudovaný tlumič lze instalovat do již existujících čerpadel pouhým nahrazením výstupu čerpadla za tlumič impulsů DTK.

Pokud potřebujete podobné řešení nebo řešení uzpůsobené na míru vašim specifickým potřebám, kontaktujte nás na adrese tapflo@tapflo.cz

 

Aplikace

BROŽURY:
Mobile solutions for pumps and systems EN
Pulsation dampeners ENNásledující příklad

Oil and fat collection

SHROMAŽĎOVÁNÍ OLEJŮ A TUKŮ

Zákazník, jedna z předních společností na zpracovávání kapalných odpadů, používá zařízení Tapflo ke shromažďování olejů a tuků pro vaření z různých zásobníků.

více

 

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 30 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 45 zemích.

formularz-kontaktowy