All about your flowTM

Případové studie

long life design and robustness 5c

Čerpadla Tapflo – dlouhá životnost a robustnost.

V roce 2004 doručila společnost Tapflo vice jak 30 membránových čerpadel do továrny zabývající se žárovým zinkováním ve Švédsku. V té době byla tato továrna jednou z nejmodernějších zařízení ve svém oboru s jednou manuální a dvěma plně automatickými zařízeními.

Byl to výslovný požadavek správce údržby, aby byla použita membránová čerpadla z Tapfla: - “Protože vím, že fungují”!

Čerpadla se používají k čerpání odpadních vod, kyselin, louhů a toků do různých částí čistírny. Všechna čerpadla jsou vyrobena z Polyethylenu (PE) s membránami v PTFE, což je osvědčené řešení v průmyslu zabývajícím se povrchovou úpravou. Čerpadla splnila očekávání a většina z nich stále funguje od doby, kdy byla více jak před 14 lety uvedena do provozu.

Pokud potřebujete podobné řešení nebo řešení uzpůsobené na míru vašim specifickým potřebám, kontaktujte nás na adrese tapflo@tapflo.cz

 

APLIKACE

Stránka produktu:
vzduchomembranova-cerpadla/pe-ptfe

BROŽURY:
Vzduchomembránová čerpadla

 

 


Následující příklad

Sanitary pump for mushrooms transfer

Membránové čerpadlo pro jaderný průmysl

Tapflo dodalo pneumatické membránové čerpadlo svého největšího modelu pro použití v různých aplikacích v jaderném průmyslu.

více

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 30 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 45 zemích.

formularz-kontaktowy