All about your flowTM

Případové studie

Pro výrobce vlnitých obalů jsou membránová čerpadla prvním řešením pro čerpání kaseinového klihu. Membránová čerpadla Tapflo si získala dobrou pověst mezi velkým počtem zákazníků z celého světa. Kvalita materiálů a spolehlivost při provozu činí čerpadla Tapflo nejlepším řešením při řešení složitých výrobních problémů v procesu výroby vlnitých obalů.

Kaseinový klih se často používá při výrobě lepenkových krabic, trubek a lepenkových obalů. Klih při výrobě vlnitého obalu hraje významnou roli. Aby byl výrobek dokončen, je nutné dodávat kaseinový klih nejspolehlivějším a nejhospodárnějším způsobem. Klih může být dodáván do továrny v sudech, nebo nádobách IBC. Bez ohledu na velikost nádoby by mělo být lepidlo odčerpáno a přeneseno do procesní lázně.

TX 420 ATT 1

Vzhledem k tomu, že je lepidlo velmi viskózní – při teplotě 20 °C je jeho viskozita 30–350 Pa * c, což ztěžuje jeho čerpání. Struktura kaseinového klihu se navíc skládá z 30–45 % suchých nečistot. Pro účinné a plynulé čerpání lepidla nabízí Tapflo membránové čerpadlo s hliníkovým tělem a membránou PTFE (polytetrafluoreten, fluoroplast-4). Pouze membránová čerpadla mohou účinně čerpat klih pro vlnité obaly. Konstrukce čerpadla umožňuje čerpání viskózních kapalin s nečistotami a snadný a rychlý oplach po použití.

Všechny materiály čerpadla Tapflo jsou vybrány z praktických a ekonomických důvodů. Hliníkové pouzdro není drahé, kulové ventily a membrány, které jsou v přímém kontaktu s výrobkem, jsou potažené vrstvou PTFE, což činí díly ještě odolnějšími proti opotřebení. Díky promyšlenému designu a filozofie společnosti Tapflo: “Jednoduchost je umění”, je čerpadlo servisováno a opravováno bez speciálních nástrojů, což je výhodou oproti čerpadlům jiných výrobců.

Navzdory vysoké viskozitě kaseinového klihu jej čerpadla Tapflo přepravují v mnoha továrnách na výrobu obalů z vlnité lepenky po celém světě. Mezi další výhody membránových čerpadel Tapflo si zákazníci všímají vysokého výkonu, jednoduché struktury a spolehlivosti všech prvků.

Pokud potřebujete podobné řešení nebo řešení uzpůsobené na míru vašim specifickým potřebám, kontaktujte nás na adrese tapflo@tapflo.cz

 

APLIKACE

Stránka produktu:
vzduchomembranova-cerpadla/kovová

BROŽURY:
Vzduchomembránová čerpadla

 

 


Následující příklad

CTH CEs

Čerpadlo pro tekuté mýdlo

Odstředivé čerpadlo CTH CE-15 namontované na hygienickém vozíku pro zákazníka v chemickém průmyslu specializujícího..

více

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 30 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 45 zemích.

formularz-kontaktowy