All about your flowTM

Případové studie

Diaphragm pump for unloading IBC

Diaphragm pump for unloading IBC 2

Membránové čerpadlo Tapflo T 820 s s uzavíracími ventily a šroubením Camlock navržené pro vypouštění nádrží IBC (meziprocesní hromadné zásobníky).

 

Zákazník (chemická společnost) potřeboval řešení pro čerpání nebezpečných médií, které minimalizuje přítomnost a zásahy obsluhy během procesu vypouštění.
Podle zákazníka se řešení nabízené společností Tapflo vyznačuje vyšší efektivitou (minimalizace doby vypouštění) a nižší spotřebou vzduchu v porovnání s konkurenty.


Pokud potřebujete podobné řešení nebo řešení uzpůsobené na míru vašim specifickým potřebám, kontaktujte nás na adrese tapflo@tapflo.cz

 

Aplikace

Stránka produktu:
Kovové vzduchomembránové čerpadla

BROŽURY:
Vzduchomembránová čerpadla brožura CZ


Následující příklad

MEBRÁNOVÉ ČERPADLO SE ZABUDOVANÝM TLUMIČEM PULZACÍ

Membránové čerpadlo se zabudovaným tlumičem pulzací je efektivním způsobem eliminace tlakových odchylek na výtlaku čerpadla v omezeném instalačním prostoru.

více

 

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 30 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 45 zemích.

formularz-kontaktowy