All about your flowTM

Případové studie

TC intelligent pump for ceramic industry 11

TC intelligent pump for ceramic industry 12

Jsme nadšeni, že s vámi můžeme sdílet velmi úspěšný příběh. Jeden z lídrů v keramickém průmyslu měl problémy s nalezením vhodného čerpadla pro svou výrobní linku. Testovali řešení od několika značek, ale žádná nesplňovala jejich požadavky, dokud nespustili inteligentní čerpadlo Tapflo TC50 s technologií Leap®. 

V testované aplikaci přenáší čerpadlo keramickou glazuru z nádoby přímo do robota, který ji rozprašuje na koupelnovou keramiku, jako jsou umyvadla, toaletní mísy atd.

Náš klient byl ohromen hladkým chodem, nízkou pulzací, redukcí hluku a spotřebou vzduchu. Za zmínku také stojí to, že čerpadlo bylo testováno průtokoměrem vzduchu a TC50 spotřebuje o 60 % méně vzduchu než čerpadla našeho přímého konkurenta.

Během testování si zákazník objednal 5 dalších čerpadel TC50 pro ostatní stroje.

Pokud potřebujete podobné řešení nebo řešení uzpůsobené na míru vašim specifickým potřebám, kontaktujte nás na adrese tapflo@tapflo.cz

 

APLIKACE

Stránka produktu:
produkty/vzduchomembranova-cerpadla

BROŽURY:
Inteligentní vzduchomembránová čerpadla

 

 


Následující příklad

long life design and robustness

Čistička odpadních vod v české republice

Náš zákazník – čistírna odpadních vod je odpovědný za odstraňování zamořujících látek z odpadních vod..

více

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 30 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 45 zemích.

formularz-kontaktowy