All about your flowTM

Steinle

Firma Steinle GmbH byla založena v roce 1992. Poté, co zakladatel Michael Steinle vyvinul speciální čerpadlo pro plnění kalolisů, představil ho na trhu. Díky jedinečné konstrukci zaměřené obzvláště na spolehlivost a dlouhou životnost došlo k prudkému růstu.

Z důvodu rozšíření nabízeného sortimentu převzala firma Steinle exkluzivní práva na prodej ve Švédsku zhotovovaných čerpadel Tapflo i na německém trhu. Rovněž zde se během krátké doby podařilo čerpadlo úspěšně etablovat.

Díky čerpadlu Tapflo mohlo být uvedeno na trh kompaktní, cenově výhodné čerpadlo pro plnění kalolisů, které obzvláště splňuje požadavky stavitelů zařízení. Díky modulové konstrukci lze s tímto vysokotlakým čerpadlem úspěšně vyřešit i extrémní problémy při použití.

Od roku 1996 se společnost zaměřuje výhradně na obchod, opravy a montáž čerpadel. Náš úspěch se v první řadě zakládá na přátelském zacházení se zákazníky, rychlém servisu bez byrokracie a samozřejmě na kvalitě našich výrobků.

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 30 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 45 zemích.

formularz-kontaktowy