All about your flowTM

Zpravodaj Tapflo Říjen 2018

Tapflo Newsletter Global Říjen 2018

Facebook
Facebook
YouTube
YouTube
Our website
Our website
LinkedIn
LinkedIn
Email
Email
Twitter
Twitter
 
 
Tapflo Group Meeting 2018
Bylo nám velkým potěšením být hostiteli konference 10. setkání skupiny Tapflo v Polsku od 17. do 21. září 2018. Účastníci přijeli z více než 30 zemí celého světa.


Konference se zabývala a řešila společné problémy, kterým čelíme v našich příslušných organizacích.  Hlavními diskutovanými tématy byly firemní hodnoty, výkonnost skupiny Tapflo, rozvoj výroby, marketing, servisní služby a řešení Tapflo TM, kde jsme nalezli vizi, strategii a efektivní postupy pro inovační iniciativy v neustále se měnícím obchodním prostředí.
 
Během konference TGM 2018 se naši hosté zúčastnili Kvízové procházky – venkovní hry, v níž se prověřovala jejich znalost výrobků a čerpadlové technologie Tapflo.
Hlavním oceněním během slavnostní gala večeře byla cena The Golden Pump Award 2018. Tentokrát jde toto zvláštní ocenění organizaci Tapflo France. 

Během gala večeře jsme využili příležitosti k obnovení certifikátů za výjimečné zvýšení prodejů společnostem ve skupině Tapflo. Tyto certifikáty byly uděleny společnostem Tapflo Italia SRL, Tapflo Serbia, Tapflo UK a Tapflo Ukraine. Blahopřejeme.

Další fotografie z této události jsou na našich facebookových stránkách
 
Tapflo CUP 2018
30. září se konal pohár Tapflo Cup 2018. Nakonec se turnaje zúčastnilo osm týmů. Tým Tapflo byl pro početné fanoušky příjemným překvapením, jelikož získal druhé místo a prohrál až ve finále na penalty!


Všechny týmy obdržely upomínkové diplomy a poháry. Vítěz turnaje získal navíc speciální ceny.

Ceny předával ředitel společnosti Tapflo Poland.
Celý turnaj proběhl v přátelské a příjemné atmosféře. Týmy bojovaly podle zásad fair play. Všichni soutěžící se dočkali potlesku.

Dětem bylo k dispozici dětské hřiště, kde se bavily v nafukovacích hradech.​

Další fotografie z této události jsou na našich Facebookových stránkách
 
Tapflo Ukraine - oslava 15letého výročí

Září 2018 bylo pro společnost Tapflo LLC na Ukrajině slavnostním měsícem. Naše ukrajinská pobočka oslavila 15. výročí! 

Oslavy probíhaly v Kyjevě a zahrnovaly čtyři různé aktivity:

 • dvoudenní workshop obchodního školení;
 • byla uspořádána a úspěšně dokončena týmová soutěž „Bludiště“ (počet účastníků na vstupu a výstupu z bludiště byl stejný :)
 • banket ukrajinské národní kuchyně a speciálně upečený dort ve firemním stylu;
 • kolektivní vypuštění 15 nebeských lampionů nad řekou Dněpr.
Jsme vděčni našim zahraničním kolegům Mirosławu Prusikovi (Polsko) a Georgii Georgievovi (Bulharsko) za jejich účast na oslavách.

„Pro nás není rok 2018 jen 15. výročím společnosti. Ve skutečnosti se domníváme, že byl tento rok zlomovým rokem, protože zaměstnanci společnosti TAPFLO LLC na Ukrajině nejsou jen naši kolegové, ale skutečným týmem, které je připraven řešit jakýkoliv problém zákazníka tím nejefektivnějším způsobem a vyvíjet nová řešení. S přesvědčením mohu říci, že za 10 let mé práce v této společnosti jde o nejsilnější a neúspěšnější tým!“, uvedl ředitel společnosti TAPFLO LLC Ukrajina Andrey Leus.
Další fotografie z oslav jsou na našich facebookových stránkách.
 
Tapflo Academy | Školení pro začátečníky

Ve dnech 20. a 21 srpna jsme měli potěšení být hostiteli našich kolegů z Kazachstánu. Navštívili náš závod za účelem absolvování školení ohledně nových výrobků a inovací.  Jako obvykle měli kromě teoretických lekcí a prezentací příležitost pracovat se skutečnými výrobky během praktické části školení. Návštěvy hostů z jiných zemí Tapflo jsou vždy výbornou příležitostí ke zpevnění vztahů s mezinárodními týmy vzájemně denně spolupracujícími prostřednictvím elektronické pošty.​

Další informace a fotografie jsou na našich facebookových stránkách.

 
Tapflo Academy | Pokročilé školení

Ve dnech 16. až 18. července jsme byli s velkým potěšením hostiteli našich kolegů ze společnosti Steinle GmbH, která je naším partnerem na německém trhu. Nebylo překvapením, že tým Steinle má značné znalosti a zkušenosti s čerpadly Tapflo, a absolvovali tedy pokročilé školení Tapflo.  

Školení této úrovně pokrývá široké spektrum oblastí, jako např. detaily výrobků, označování, použití, reklamační proces a příslušenství Tapflo. Dále tento kurz pomáhá pochopit nové výrobky a technické inovace.
Kromě teorie se naši kolegové účastnili také praktického školení a prohlídky závodu. Během školicích aktivit se účastníci podělili o své vlastní zkušenosti, což jsme velmi ocenili. 

Večery naši hosté spolu se svými školiteli z oddělení výrobků Tapflo trávili zábavou v gdaňském starém městě. Po školení obdrželi všichni úspěšní účastníci certifikáty osvědčující jejich nově získané znalosti.

Další fotografie z této události jsou na našich facebookových stránkách

 
Tapflo rozšiřuje svůj strojní park

Z důvodu stále rostoucí poptávky po čerpadlech Tapflo rozšiřujeme náš strojní park. Minulý týden byl do našeho závodu dodán a nastaven nový stroj Mazak VTC-760C. Náš nový stroj umožňuje díky vysoké tuhosti a velmi přesné konstrukci kombinované s výkonným vřetenem vysoké rychlosti odebírání materiálu pro dosažení maximální kvality a přesnosti součástí našich čerpadel.

Další fotografie z této události jsou na našich facebookových stránkách.

 
UVEDENÍ VÝROBKŮ NA TRH
 
Plastová čerpadla CTP

Tapflo oznámila nové plastové odstředivé čerpadlo pro agresivní kapaliny obsahující pevné částice.

Tato nová kompaktní a spolehlivá, mechanicky utěsněná odstředivá čerpadla poskytují to správné řešení pro kapaliny obsahující pevné částice. Jelikož nejsou na straně kapaliny žádné kovové díly, jsou tato čerpadla ideální pro čerpání a cirkulaci chemikálií v odvětvích zpracování povrchu.​

 
Filtry FT

Společnost Tapflo je k dispozici, aby vám poskytovala spolehlivá řešení, které zvyšují kvalitu i bezpečnost vašich filtračních procesů.

Filtry FT jsou navrženy pro práci v různých aplikacích, kde se kvalita procesu často spoléhá na filtraci lázně. Jelikož se zde používá mnoho nebezpečných látek, je velmi důležité zajistit, že bude s těmito chemikáliemi zacházeno bezpečně.​

 
PAST EXHIBITIONS
 

Tapflo Russia na výstavě ExpoDrev 2018


Ve dnech 4. až 7. září 2018 se Tapflo Russia účastnila výstavy ExpoDrev 2018 v ruském Krasnojarsku. Mezinárodní výstava zaměřená na odvětví zpracování dřeva „ExpoDrev Russia 2018“ oslavila své 20. výročí. V současnosti jde o jeden z předních ruských projektů v lesnickém odvětví, který má mezinárodní status.

Ruští i zahraniční obchodníci ochotně přijeli na obchodní výstavu v Krasnojarsku z řady důvodů. Za prvé, regionální hospodářství vykazuje stabilní růst, provádí se komplexní rozvoj regionu a zavádí se nové technologie v různých odvětvích. Za druhé, krasnojarský region je považován za jeden z průmyslově nejpokročilejších regionů v oblasti lesnictví a zpracování dřeva. V roce 2017 vykázal krasnojarský region rekordně vysokou těžbu dřeva, 23,1 mil. m3, což je o čtvrtinu více, než předchozí rok. K takovému objemu těžby docházelo naposledy za sovětské éry.

 

Tapflo Russia na výstavě „Mechanical Engineering. Metallurgy. Metalworking“ 
a „Oil. Gas. Chemistry“  2018

Ve dnech 11. až 14. září 2018 se společnost Tapflo účastnila specializované výstavy „Mechanical Engineering. Metallurgy. Metalworking“ a „Oil. Gas. Chemistry“, která se konala ve Výstavním centru Udmurtia v ruském Iževsku.Výroba, zpracování a prodej ropy a plynu. Technologie a zařízení pro zpracovávání průmyslových odpadů. Přeprava a skladování ropy a plynu. Ochrana zařízení a potrubí před korozí. Ropná a plynová geologie a geofyzika. Energetická a elektrotechnická zařízení. Zařízení pro výstavbu a provozování závodů na těžbu a rafinaci ropy a závodů v plynovém a chemickém odvětví. BOZP na pracovišti. Osobní ochranné prostředky. Technologie pro úsporu zdrojů. Suroviny a chemické materiály používané v petrochemickém a ropném průmyslu. Služby.

 
 

Tapflo UK na výstavě PPMA 2018Ve dnech 25. až 27. srpna 2018 se Tapflo UK účastnila na výstavě PPMA Show 2018 v britském Birminghamu. PPMA Show je britskou každoroční výstavou specializovanou na zpracovatelská a obalová strojní zařízení. Jde o bezkonkurenční příležitost k předvedení strojů a zařízení naživo největší britské skupině výrobců, zpracovatelů a inženýrů. PPMA Show je jedinečnou výstavou poskytující inovační řešení pro výrobní linky za účelem zvýšení produktivity, efektivity a flexibility v širokém rozsahu odvětví, včetně výroby potravin a nápojů, výrobků pro domácnosti, farmaceutického odvětví, odvětví kosmetických a hygienických výrobků.

 
NADCHÁZEJÍCÍ VÝSTAVY
 

Tapflo Russia na výstavě KHIMIA 2018

Od 29. října do 1. listopadu 2018 se Tapflo Russia zúčastní mezinárodní výstavy KHIMIA 2018, která se bude konat v Expocentru s Moskvě.Khimia je místem setkání výrobců chemikálií, poskytovatelů služeb, dodavatelů pokročilých zařízení, materiálů a technologií a spotřebitelů z celého světa.
Podle odborníků v tomto odvětví má Khimia velký dopad na rozvoj chemického, petrochemického a dalších odvětví a posiluje vazby mezi ruskými a zahraničními společnostmi.

Další informace naleznete na adrese: http://tapflo.com.ru/news/29-october-2018-tapflo-chemistry-2018
 

Tapflo Romania na výstavě INDAGRA Food 2018

Od 31. října do 4. listopadu 2018 se Tapflo Romania zúčastní mezinárodního obchodního veletrhu potravinářství INDAGRA FOOD 2018, který proběhne ve veletržním centru Romexpo v rumunské Bukurešti.

INDAGRA FOOD je událostí organizovanou ve spolupráci se společností ADDOR EVENTS a je určena pro výrobce, dodavatele a dovozce zařízení a technologií pro potravinářský průmysl – pekárny, zpracovávání ovoce, zeleniny, mléka a ryb.
 
Provozní doba:
31.10 – 03.11:  9:00 až 19:00
04.11.- 9:00 až 16:00​

Více informacíhttps://www.indagra-food.ro/en/
 

Tapflo Russia na výstavě Corrosion Protection 2018

Ve dnech 28. až 30. listopadu 2018 se Tapflo Russia zúčastní 21. mezinárodní výstavy a kongresu CORROSION PROTECTION 2018, které proběhnou v centru Expoforum, Petrohrad, Rusko.Jedinečné výhody výstavy:
 • Účast předních ruských a zahraničních výrobců a odborníků v oboru;
 • Hlavním strategickým partnerem a spoluorganizátorem události je sekce ochrany proti korozi oddělení podzemního skladování, přepravy a využívání plynu společnosti Gazprom;
 • Spolupráce s národními a mezinárodními oborovými svazy, vládními i nevládními organizacemi;
 • Vysoký potenciál kupujících na výstavě. Návštěvníci výstavy – ředitelé společností a odborných divizí, odborníci z různých průmyslových odvětví (odvětví paliv a energetiky, výroba lodí, výroba strojů, železnice atd.) a zástupci montážních firem a poskytovatelů údržbových služeb, jakož i místní výzkumníci a studenti.
Více informací: http://tapflo.com.ru/news/28-30-november-tapflo-corrosion-protection-2018
 

Tapflo Baltic States na veletrhu Tech Industry 2018

Mezinárodní obchodní veletrh pro strojní inženýrství, obrábění kovů, automatizaci, elektroniku, elektrotechniku, průmyslové dodávky, nástroje a inovační technologie „Tech Industry 2018“ – největší a nejvýznamnější událost pro průmyslovou výrobu v Pobaltských státech – který se koná v Mezinárodním veletržním centru Kipsala v lotyšské Rize od 29. listopadu do 1. prosince.

Posláním „Tech Industry“ je podpora obchodu a mezinárodních vztahů, zlepšení mezinárodní spolupráce, předvedení vývojových trendů v průmyslové výrobě a souvisejících odvětvích v Pobaltských státech, přispět k ekonomické konkurenceschopnosti lotyšských podniků v globálním měřítku, jakož i podpora zájmu mladých a inženýrství a technologie.

Tohoto veletrhu se zúčastní více než 270 zemí z Pobaltí, západní a východní Evropy, Skandinávie, Ruské federace a dalších zemí.
 

Více informacíhttp://www.techindustry.lv/
 
 
Čerpadla pro nouzové situace

Membránové čerpadlo Tapflo TX200 TTT-3DTL namontované na vozíku se používá pro přenos kyseliny chloroctové v nouzových situacích. Bude používáno interní hasicí jednotkou ve velkém chemickém závodě.


Hlavní konstrukční charakteristiky jsou následující:

 • Mobilita – zařízení váží pouhých 110 kg (242,5 libry).
 • Kompaktnost – zařízení je vybaveno spoji Camlock a systémem úpravy vzduchu, který nevyčnívá z rámu.
 • Odolnost proti výbuchu – zařízení lze používat v zóně ATEX Ex II 3G Ex IIB T4.
 • Vyztužená konstrukce z nerezové oceli chrání čerpadlo před poškozením při záchranných úkonech.
Podrobnější informace jsou uvedeny na našich stránkách jednotlivých výrobků a v brožurách: Pokud potřebujete podobné řešení nebo řešení uzpůsobené na míru vašim specifickým potřebám, kontaktujte nás na adrese sales@tapflo.com nebo se obraťte na svého místního prodejce Tapflo: http://tapflo.com/en/contact
 
Systémy mycích linek: Čerpadla CTV a T50

Doplňující vybavení linek s galvanickými lázněmi: CTV40-12.5 jako cirkulační a T50PTT jako dávkovací čerpadlo.

Tato zařízení se používají na mycí lince zákazníka, který vyrábí díly do letadel. Jako řešení jsme navrhli čerpadla CTV, která se používají k cirkulaci a filtrování mycích kapalin – zejména hydroxidu sodného.

Ve stejném projektu se čerpadla T50 používají pro vypouštění chemických přísad ze sudů a k jejich dávkování do mycích lázní. Hlavním cílem společnosti Tapflo bylo poskytnout řešení, které by zajistilo snadný a bezpečný provoz. Současně jsme splnili důležitý požadavek našeho zákazníka – snížení půdorysu.

Podrobnější informace jsou uvedeny na našich stránkách jednotlivých výrobků a v brožurách:

Pokud potřebujete podobné řešení nebo řešení uzpůsobené na míru vašim specifickým potřebám, kontaktujte nás na adrese sales@tapflo.com nebo se obraťte na svého místního prodejce Tapflo: http://tapflo.com/en/contact
 

O společnosti Tapflo. Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 30 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 45 zemích.

formularz-kontaktowy